در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
توجه : بنا به درخواست تعداد زیادی از آگهی دهندگان مبنی بر درج فوری آگهی با اخذ وجه منصفانه ، تصمیم گرفته شد از تاریخ دهم شهریور 93 با درج آگهی های غیررایگان ، آگهی شما به صورت فوری و در اسرع وقت در سایت درج شود.

نیازمندیهای مشاغل ایران

آرد تجارت

آرد تجارت

  • صنایع تولید مواد غذایی
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
  •    گیلان رودسر
  • آدرس کارخانه : شهرستان رودسر خیابان شهدا کد پستی: 4481714156 تلفن: 01342624066 آدرس مرکز فروش رشت ؛ جانبازان مقابل ترمینال خط کناره شهر و روستای شهرستان رشت تلفن 01333851411

آرد ماکارونی
این محصول از مغز گندم های سخت و نیمه سخت، با رعایت دانه بندی 450-250میکرون، به منظور تأمین نیاز کارخانجات ماکارونی تهیه ، تولید و در کیسه های 40کیلویی یا فله بصورت بونکری عرضه می گردد. این محصول علاوه بر دانه بندی، دارای گلوتن و اندیس گلوتنی بالایی است.

آرد نول قنادی
این محصول از مغز نرم گندم با رعایت دانه بندی حداکثری در سایز کمتر از 125میکرون و پروتئین پائین، برای استفاده در صنایع قنّادی تولید می گردد و به منظور اختصاصی کردن آرد مصارف مختلف نظیر کراکر، پیتزا  و شیرینی دانمارکی، کیک و ... با افزودن افزودنیهای ویژه آرد مورد نظر،به سفارش مشتری، تهیه و در کیسه هایی به وزن 40کیلویی و یا فله بصورت بونکری عرضه می گردد. این نوع آردها مطابق نیاز مشتری با توجه به نوع مصرف، از تنوع بالایی برخوردار است.

آرد نول خبازی
 این محصول از مغز گندم با دانه بندی متوسط 225-125 میکرون و پروتئین بالا و گلوتن کیفی، برای استفاده در انواع نانهای صنعتی و سنتی در کیسه های 40کیلویی عرضه می گردد. رنگ نان حاصله بسیار سفید و بافت آن دارای تخلخل لازم می باشد.

آرد نان فانتزی
این محصول از ترکیب مغز گندم با سایر قسمتهای اندوسپرم گندم، به منظور تأمین خواص کشسانی رنگ و جذب بهتر آب  و قابلیت نگهداری گاز، در تهیه نانهای صنعتی و فانتــزی حجیم، تولید شده است و در بسته های 40 کیلویی عرضه می گردد.

آرد نانهای سنتی(بربری، تافتون و لواش و سنگگ)
این محصول از آسیاب مخلوطی از گندم نیمه سخت و نرم با پروتئین و گلوتن مناسبی که بتواند شبکه های گلوتنی موردنظر نانوایان سنتی را تأمین نماید در چارچوب ویژگیهای سبوس گیری استاندارد ملی ایران تولید و در بسته بندی های 40کیلویی و فله قابل عرضه می باشد.

فارینا
محصولی جدید از آردتجارت بوده که از گندم کامل با سبوس گیری بالا تولید می گردد. از این آرد جهت غنی سازی آردهای سفید به فیبر در تهیه نان و سایر محصولات استفاده می گردد.

آرد مصارف خانگی
به منظور حضور مستقیم آردتجارت در سطح فروشگاهها و منــازل، جهت تأمین آرد مورد نیاز خانواده ها ؛ آرد بسته بندی در اوزان 900 و 750-500 گرمی، تولید و عرضه گردیده است.

نام و نام خانوادگی عضو هیئت مدیره و مدیر عامل:

محمد تقی هادی پور 

آدرس کارخانه : شهرستان رودسر خیابان شهدا

کد پستی: 4481714156
شماره تماس: 01342624066

تلفن دفتر فروش کارخانه 01342612881 داخلی 201 و 202

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان